... Життя не навчить, якщо не має бажання порозумнішати (Б. Шоу) ...

Головне меню

Науково-практична Інтернет-конференція 28.02.2018 - СЕКЦІЯ №2
Незалежна Україна – країна, яка виборювала свою незалежність довгі роки, вірила у свою перемогу та йшла до неї. Був пройдений довгий, тернистий шлях до незалежності нашої держави.
Здобутки безсумнівні: широке міжнародне визнання, серія політичних і економічних угод із сусідніми і далекими державами, що визначає наше місце у світовому співтоваристві; конструювання структури державності. І головний наш здобуток – збереження міжнаціонального спокою, завдяки чому Україна залишається однією з небагатьох мирних зон не лише в Співдружності Незалежних Держав, а й усьому нинішньому світі [1]. 
Тяжкий для України 2014 рік – став початком трагічних подій в історії незалежності нашої держави. Масові вбивства на майдані, анексія АР Крим та події у Донецькій та Луганській областях є лише початком неоголошеної війни в Україні, яка триває до нині. Моторошна статистика поранених, зниклих безвісти, вбитих громадян в мирний час – це не те, що ми так довго виборювали. Сотні тисяч громадян України та інших країн світу, яким небайдужа доля нашої держави, боряться за її незалежне життя з «російським окупантом». Неоголошена війна на Сході України, триває донині. 
Проаналізувавши на сьогодні життя мирних регіонів України, складається таке враження, що для них військового конфлікту в Україні – не існує. Адже масово проводяться розважальні заходи, концерти, фестивалі, гучні святкування, котрі є безглуздими, у військово-конфліктний для України час. Наша думка спрямовується на те що, справжні патріоти своєї держави, громадяни, котрі розуміють, у якій Україна на даний час знаходиться воєнній ситуації зовсім не повинні проводити вище сказане, адже гинуть люди, проливається кров за рідну землю, знищуються рідні домівки мирних громадян, погіршується екологія навколишнього середовища. І це власне не весь список жахливих наслідків воєнних протистоянь на Сході України. 
І тут, постає питання – чи доцільно взагалі проводити певні заходи, коли в державі триває неоголошена війна? Звісно що – ні!
Також, наразі однією з головних проблем є проведення та трансляція розважальних заходів в період військового конфлікту на Сході України. У тяжкий для країни час, вважаємо, що усі розважальні теле-радіо програми мають бути припинені. Ми повинні вшановувати пам’ять загиблих на Сході України, а не розважатись, молитись за кожне збережене їх життя, морально та матеріально підтримувати солдатів, адже вони виборюють нашу свободу та територіальну цілісність ціною власного життя. Розважальні програми котрі зараз транслюють («Голос країни», «Розсміши коміка», «Ліга сміху», «Країна У», «Мастер шеф», «Х-фактор», «Хата на тата», «Україна має талант», «Танцюють всі», «Коли ми вдома», «Віталька») є недоречними, адже виникає таке відчуття що, відволікаючи себе розвагами люди намагаються забути те, чим насправді на даний час живуть. 
Відповідно до Рішення Київської міської ради II сесії IV скликання від 25 грудня 2014 року № 730/730 Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 4 вересня 2014 року № 55/55 «Про заборону проведення заходів та видовищ з використанням піротехнічних виробів на території міста Києва» відповідно до пункту 44 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 частини першої статті 22 Закону України «Про столицю України – місто-герой Київ», враховуючи, що проведення в Києві феєрверків, салютів та інших розважальних заходів і видовищ з використанням піротехнічних виробів одночасно з проведенням антитерористичної операції на сході України суперечить нормам суспільної моралі та викликає соціальну напругу [2].
У не простий для країни час, недоцільним також застосування піротехніки у період військового конфлікту на Сході України. Використання у всіх регіонах держави феєрверків, салютів та проведення інших розважальних видовищ з використанням піротехнічних засобів, суперечить нормам моралі і викликає суспільне напруження. Така ж позиція, повинна стосуватись і розважальних теле-радіо програм. Солдатам які повертаються із Сходу країни, де триває неоголошена війна, котрі ночували в окопах, засинали і просинались під звуки «градів», будучи у своєму мирному регіоні, морально тяжко. Адже у рідній домівці для солдата, котрий повернувся із зони антитерористичної операції звук салюту це звук – обстрілів. 
Для перемоги України необхідні дві речі: перша – потрібно, щоб самопожертва представників політичної еліти наближалась до самопожертви звичайних громадян. Щоб люди бачили, що міністри, депутати, президент спроможні відмовитися від чогось заради інтересів держави. Поки що українську армію справді можна назвати народною. Друге: всі органи влади, що відповідають за протистояння з Росією (Президент, Кабмін, Міністерство оборони, РНБО, СБУ) повинні діяти так, щоб інформація проходила єдиним каналом, щоб не було какофонії. Щоб перемогти, Україна повинна змінюватися. Реально проводити реформи. Не лише будувати Збройні сили та спецслужби – те, що на сьогодні є нагальною потребою, а шукати асиметричні кроки. Українці повинні знайти нову ідею. Нашій державі потрібна ідея про те, як можна об’єднати всіх українців, усвідомлення того, що потужна сильна Україна нам всім набагато вигідніша, ніж перспектива залишити її межі. Досить часто про Україну говорять як про державу, яка не упускає шансу втратити свій шанс. Попри трагічність подій, Україна довела світові, що вона спроможна змінюватися. Якщо вона спроможна змінюватися, вона спроможна і перемагати [3].
Таким чином пропонуємо подібно до Рішення Київської міської ради "Про заборону проведення заходів та видовищ з використанням піротехнічних виробів на території міста Києва" запровадити даний режим на всій території України, шляхом Указу Президента або створення окремого Закону України «Про заборону проведення розважальних заходів та видовищ з використанням піротехнічних виробів на всій території України».
Враховуючи, що проведення в Україні розважальних заходів, теле-радіо програм і видовищ з використанням піротехніки є не доцільним, то запровадження даних нормативно-правових актів є – правильним.

Список використаних джерел:
1. Шлях до Незалежності. – Довідник школяра. – [Електронний ресурс] Режим доступу: http://lessons.com.ua/shlyax-do-nezalezhnosti/
2. Про заборону проведення заходів та видовищ з використанням піротехнічних виробів на території міста Києва. – Рішення київської міської ради від 4 вересня 2014 року № 55/55. – Київська Міська Рада офіційний Інтернет-сайт. – 2014 [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://kmr.gov.ua
3. Шклярська О. Неоголошена війна: вижити і перемогти. – Інтернет сайт «Ракурс». – 2015 [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://racurs.ua/ua 
 
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


-
English French German Polish Romanian Russian Ukrainian
2019
Січень
ПнВтСрЧтПтСбНД
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Національний розвиток держави і права повинен ґрунтуватися, у першу чергу, на:
 
На Вашу думку чи забезпечують реалізацію принципу верховенства права законодавчі реформи 2018 року?
 
Система Orphus
Повну відповідальність за зміст опублікованих тез доповідей несуть автори, рецензенти та структурні підрозділи вищих навчальних закладів та наукових установ, які рекомендували їх до друку.

Лічильники і логотипи

Актуальна Юриспруденція