... Сміливі думки відіграють роль передових пішаків в грі, вони гинуть, але забезпечують перемогу (І. Гете) ...

Відлік


До початку конференції залишилось 6.03.2019 23:59 49 днів Ви можете ознайомитися з матеріалами попередньої конференції (6.12.18 року) та залишити авторам свої запитання

Перед вами перелік унікальних юридичних видань, які підготовлені на спеціалізовану юридичну тематику. Представленні видання розповсюджуються виключно через сайт «Актуальна юриспруденція». Детальна інформація міститься в їх описах.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ЮРИДИЧНІ ВИДАННЯ
 
 
Стягнення податкового боргу: судовий аспект: монографія / В.М.Кравчук, І.Я.Олендер. – Львів: Вид-во «БОНА», 2015. – 204 с.
ІSBN 978-966-2626-36-0
 
У монографії досліджено науково-теоретичні та практичні питання, що виникають під час розгляду і вирішення справ про стягнення податкового боргу. Розглянуто механізм виникнення та погашення податкового боргу, функції суду у цих правовідносинах. Проаналізовано юрисдикцію справ про стягнення податкового боргу, проблемні питання юрисдикції таких вимог у справах про банкрутство та кримінальних справах. Розкрито особливості судової процедури стягнення податкового боргу та запропоновано шляхи її вдосконалення. 
Видання розраховано на суддів, практикуючих юристів, науково-педагогічних працівників, студентську аудиторію та широке коло читачів.
Видано в авторській редакції.
     
Інформація про авторів:
Кравчук Володимир Миколайович 
Суддя Львівського окружного адміністративного суду, доктор юридичних наук, професор. Автор понад 120 праць з питань цивільного, корпоративного, адміністративного, конституційного права, науково-практичних коментарів Цивільного процесуального кодексу України та Кодексу адміністративного судочинства України.
Олендер Ігор Ярославович
Суддя Вищого адміністративного суду України, кандидат юридичних наук. Автор понад 20 праць з питань адміністративного, митного, податкового права, судочинства. Спеціалізується на вирішенні справ, що виникають з податкових та митних правовідносин.

Вартість книги 150 грн. з доставкою. 

 
 
ЕКСКЛЮЗИВНІ ЮРИДИЧНІ ВИДАННЯ
 
 
Інституційно-правовий аспект функціонування прокуратури України як органу державної влади: монографія / В.М. Кравчук. – Тернопіль: Терно-граф, 2013. – 272 с.
ISBN 978-966-457-171-2
 
Монографія присвячена дослідженню інституту прокуратури як органу державної влади, зокрема на рівні інституційно-правового аспекту його організації та діяльності. У роботі розкрито правову природу прокуратури як суб’єкта владних повноважень та здійснено типологічну характеристику органів прокуратури зарубіжних країн. Також проаналізовано нормативне забезпечення та реальні прояви сучасної української прокуратури як органу державної влади. Детально опрацьовані основні напрями реформування прокуратури, стосовно кожного з них визначено переваги та недоліки. Вироблені законодавчі пропозиції щодо уточнення мети та завдань діяльності органів прокуратури. Особливу увагу приділено питанням оцінювання ефективності діяльності прокуратури України, зокрема у контексті існуючих правових проблем його здійснення. Рекомендовано до друку Вченою радою Національної академії прокуратури України.
 
Інформація про автора:
Кравчук Валерій Миколайович
Доцент кафедри представництва інтересів держави і громадян в суді Національної академії прокуратури України, кандидат юридичних наук. Кандидатська дисертація (2012 р.) присвячена організаційно-правовим проблемам функціонування інституту прокуратури України, спеціальність 12.00.10 “Судоустрій; прокуратура та адвокатура”. Автор понад 30 опублікованих наукових праць, переважна більшість яких стосується правових основ діяльності органів прокуратури України. 
 
Вартість книги 95 грн. з доставкою.
 
 
 

-
English French German Polish Romanian Russian Ukrainian
2019
Січень
ПнВтСрЧтПтСбНД
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Національний розвиток держави і права повинен ґрунтуватися, у першу чергу, на:
 
На Вашу думку чи забезпечують реалізацію принципу верховенства права законодавчі реформи 2018 року?
 

Наші видання

Збірник матеріалів конференції(17.05.2012 року)
Система Orphus
Повну відповідальність за зміст опублікованих тез доповідей несуть автори, рецензенти та структурні підрозділи вищих навчальних закладів та наукових установ, які рекомендували їх до друку.

Лічильники і логотипи

Актуальна Юриспруденція