... Немала частина успіху – бажання досягти його (Сенека) ...

Популярні статті...

Перед вами перелік унікальних юридичних видань, які підготовлені на спеціалізовану юридичну тематику.
Представленні видання розповсюджуються через сайт «Актуальна юриспруденція». Детальна інформація міститься в їх описах.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ЮРИДИЧНІ ВИДАННЯ
 
Представництво в судах: огляд практики Верховного Суду (схеми, кейси та практичні поради) / Зуєвич Л., Вітюк Р.  Київ. – «Видавничий дім
«АртЕК», 2019.– 200 с.
ІSBN 978-617-7674-64-0
 
У виданні комплексно розглянуто поняття і підстави представництва в суді. Узагальнено судову практику Верховного Суду та Європейського суду з прав людини щодо представництва адвокатом, захисником, юрисконсультом, прокурором, членом виконавчого органу, за довіреністю, представництва особами, які не мають статусу адвоката, представництва кількох учасників справи одночасно тощо.

Розкрито сутність повноважень представника та особливості їх виникнення і припинення. Також проаналізовано заходи реакції суду та учасників судового процесу на порушення і зловживання процесуальними правами представників у суді.

Практичний посібник стане у пригоді практикуючим правникам (суддям, адвокатам, прокурорам, юрисконсультам) та іншим фахівцям, залученим до судового процесу, а також науковцям і викладачам юридичних факультетів вищих навчальних закладів.
     
Вартість книги 295 грн. з доставкою. 

{jcomments off}
 
 
ЕКСКЛЮЗИВНІ ЮРИДИЧНІ ВИДАННЯ
 
 
Стягнення податкового боргу: судовий аспект: монографія / В.М.Кравчук, І.Я.Олендер. – Львів: Вид-во «БОНА», 2015. – 204 с.
ІSBN 978-966-2626-36-0
 
У монографії досліджено науково-теоретичні та практичні питання, що виникають під час розгляду і вирішення справ про стягнення податкового боргу. Розглянуто механізм виникнення та погашення податкового боргу, функції суду у цих правовідносинах. Проаналізовано юрисдикцію справ про стягнення податкового боргу, проблемні питання юрисдикції таких вимог у справах про банкрутство та кримінальних справах. Розкрито особливості судової процедури стягнення податкового боргу та запропоновано шляхи її вдосконалення. 
Видання розраховано на суддів, практикуючих юристів, науково-педагогічних працівників, студентську аудиторію та широке коло читачів.
Видано в авторській редакції.

Вартість книги 150 грн. з доставкою. 

{jcomments off}
 
 
More Articles...

-
English French German Polish Romanian Russian Ukrainian
2023
December
MoTuWeThFrSaSu
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Національний розвиток держави і права повинен ґрунтуватися, у першу чергу, на:
 
На Вашу думку чи забезпечують реалізацію принципу верховенства права законодавчі реформи 2020 року?
 

Наші видання

Збірник матеріалів конференції(17.05.2012 року)
Система Orphus
Повну відповідальність за зміст опублікованих тез доповідей несуть автори, рецензенти та структурні підрозділи вищих навчальних закладів та наукових установ, які рекомендували їх до друку.

Лічильники і логотипи

Актуальна Юриспруденція