... Розум полягає не лише в знанні, але й у вмінні застосовувати ці знання (Аристотель) ...

Головне меню

Судоустрій. Прокуратура та адвокатура. Правоохоронні органи і правозахисні інституції
Title Filter     Display # 
# Article Title Author
1 ДО ПИТАННЯ ПІДГОТОВКИ МЕДІАТОРІВ У СФЕРІ ПРАВА В МІЖНАРОДНОМУ ЕКОНОМІКО-ГУМАНІТАРНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ АКАДЕМІКА СТЕПАНА ДЕМ’ЯНЧУКА ОЗЕРСЬКИЙ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ, д.ю.н., професор, професор кафедри кримінального права та правосуддя Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. С.Дем’янчука (м.Рівне)
2 РАДИКАЛЬНИЙ МЕТОД РЕФОРМУВАННЯ ПРОКУРАТУРИ В УКРАЇНІ ЗВІРКО ОЛЕКСАНДР ЄВСТАФІЙОВИЧ, к.ю.н., доцент, старший радник юстиції (м.Суми)
3 ПРАВО НА ДОСТУП ДО ПРАВОСУДДЯ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД ТА ПРОБЛЕМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В УКРАЇНІ МАТАТ ЮРІЙ ІГОРОВИЧ, к.ю.н., асистент кафедри теорії держави і права Національного юридичного університету ім. Я.Мудрого (м.Харків)
4 ПРАВО НА СПРАВЕДЛИВИЙ СУД В ЦИВІЛЬНОМУ СУДОЧИНСТВІ: ОКРЕМІ ПИТАННЯ КУРИЛЯК ІННА ДМИТРІВНА, студентка магістратури Навчально-наукового Юридичного інституту ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника» (м.Івано-Франківськ)
 

-
English French German Polish Romanian Russian Ukrainian
2022
May
MoTuWeThFrSaSu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Національний розвиток держави і права повинен ґрунтуватися, у першу чергу, на:
 
На Вашу думку чи забезпечують реалізацію принципу верховенства права законодавчі реформи 2020 року?
 
Система Orphus
Повну відповідальність за зміст опублікованих тез доповідей несуть автори, рецензенти та структурні підрозділи вищих навчальних закладів та наукових установ, які рекомендували їх до друку.

Лічильники і логотипи

Актуальна Юриспруденція